12.A

Sziasztok! Mi vagyunk a 12.A, amely a Leövey legaktívabb osztálya. Ezt az iskola életének szervezésében tanúsított munkánkkal értük el. Az 1997/98-as, és 1998/99-es Leövey-napok megszervezésében is jelentõs szerepünk volt. Sok energiát fektettünk a Leövey-napok választási kampányába: tudjátok mi voltunk azok, akik bevásárló kocsival furikáztak az iskola folyosóin és plakátokat ragasztgattak. E reklámnak és nektek köszönhetõen pártunk, az LSD mindkét év választásait megnyerte. Sõt! Egyedülálló sportteljesítményt nyújtottunk fociban, gátfutásban és gerelyhajításban. Ezekben a sportágakban 4 év alatt négyszer lett Leövey-bajnok az osztály csapata. Lehet, hogy tökéletesek vagyunk? Ebbe az osztályba járt Rácz Zoli, akinek hosszú a … (emlékezete), Dikó a "fociisten, kiváló sportoló, kiváló tanuló, az iskola szépe", Ati, az egyetlen, aki mindenkit szeret, Jovi, a Ranagolita próféta, Rotyi, Dávid, a csajok kedvence, Petrit (magyarhangja dr. Alban), két megközelíthetetlen szõke ciklon és még sokan mások.
Pályafutásunk során felõröltünk több osztályfõnököt is. De nem csak õk jöttek-mentek, hanem néhányan közülünk is: jöttek, majd mentek. Sokszínû osztályunkat négy év kemény munkájával kovácsoltuk egybe. Egyszerûen nem találunk jelzõt saját magunkra. Igazából meg kellene buktatni az egész osztályt, mert csak remélni merjük, hogy valaha egy másik osztály majd megközelíti tökélyünket. Köszönjük ezt a négy évet. Jó buli volt.

Ui.: Bocsi a 13 kitört ablaküvegért.