Erdei iskola

A szülõk megértése és különbözõ támogatások elnyerése tette lehetõvé, hogy május 31 - június 5 között a nyolcadik évfolyam 48 tanulója Galyatetõn erdei iskolába járjon.
A napi 3-4 órás tanulás mellett túrák, biológiai és földrajzi terepgyakorlatok, fizikai mérések és különbözõ versenyek tették tartalmassá az együtt eltöltött hetet. A mátrai és Parád környéki nevezetességek megismerése és a piszkéstetõi csillagvizsgáló meglátogatása sok-sok új élménnyel, ismerettel gazdagította a résztvevõket. A komoly munkával készült tudományos naplókat és gyûjteményeket a szaktanárok értékelték.
Az idõt nem csak tanulással töltöttük. Voltak tréfás vetélkedõk, ping-pong és úszóversenyek, valamint tánctanulás is.
Okosabbak, vidámabbak és egészségesebbek lettünk mindannyian.

Dorogi Lászlóné, Duffek Valéria, Fábián Tamásné, Pandula Józsefné