LKG Leövey Klára Gimnázium / FényÉvkönyvek

FényÉvkönyveink

Gimnáziumunk 1993 óta minden tanév végén kiadja évkönyvét. Az első beköszöntőjéből idézve:
"Felelevenítjük az évkönyvek kiadásának nemes és célszerű tradícióját, de nem pusztán hagyománytiszteletből. Feladata van ennek a kis kiadványnak: a magunk munkájának megmutatása. Tanárok és diákok, szülők és támogatóink erőfeszítéseiről - eredményekről és kudarcokról - akarunk e pár oldalon hiteles képet adni."

Az itt olvasható virtuális kiadások ezen Évkönyvek alapján készültek. Jelenleg lapjainkon az 1997/98-as, 1998/99-es, az 1999/2000-es tanévekrõl szóló kiadások érhetők el, de dolgozunk a többin is... :-)

Viszont digitális, képekkel illusztrált 2002/2003-as évkönyvünk elérhető a www.digievkonyv.hu weboldalon.