LKG Leövey Klára Gimnázium / Öregdiákoknak

Tanév a kerek évfordulók jegyében

Az éves program összeállításakor lettünk arra figyelmesek, hogy a 2004-es, 2005-ös években iskolánk történetének számos más kerek évfordulójára emlékezhetünk. A lista:
  - a 2004/2005-ös tanév iskolánk 130. tanéve,
  - 2005-ben lesz 50 éve, hogy iskolánk felvette Leövey Klára nevét,
  - az idén 30 éves természetjáró szakosztályunk,
  - ebben a tanévben fogjuk megrendezni a 25. Leövey Napokat,
  - ezen a télen kerül sor a 20. sítáborra,
  - 2005-ben lesz 10 éves "saját" forrásunk, a Zergevirág-forrás.

Szeretnénk összegyűjteni az 1981 óta megrendezésre kerülő Leövey Napok egykorvolt diákigazgatóit. Mivel emlékezetünk itt az iskolában felettébb véges, kerjük, hogy aki tud segítsen: írja meg az általa ismert időszak diákigazgatóinak nevét, esetleg elérhetőségét. A reményeink szerint rohamosan bővülő listát itt közzétesszük! Köszönjük!

Gomkötő István (Gombi) küldött néhány régi fényképet. Ez adta az ötletet, hogy elkezdjünk összeállítani egy archív fotógyűjteményt, ami pillanatnyilag csak néhány képből áll, de várjuk a további képeket!