Országváltáshoz erre a főoldalra mindig vissza kell térni!

UTAZÁS AZ ÉRETTSÉGI KÖRÜL
Matura, Abitur, GCSE, Baccalaureat, Bachillerato

( zenére hangolva ;) )

Kiknek ajánljuk ezt a honlapot?
Azoknak
akik németül, vagy angolul, franciául, esetleg spanyolul tanulnak és szeretnék bõvíteni országismeretüket.
Akik kíváncsiak arra hogy milyen oktatási rendszerben tanulnak a német, osztrák, francia, angol, spanyol diákok.
Akiket érdekel máshol, hogyan bonyolítják le az érettségit, és szívesen olvasnának idegen nyelven matematika, fizika, biológia tételeket.
Akik szeretnék megtudni milyen hagyományok kötõdnek a felnõttéválás nagy pillanatához, az érettségihez.
S mindazoknak, akik szívesen olvasnak hírmorzsákat, kis színes információkat.
A teljesség igénye nélkül próbáltunk választ adni a fenti kérdésekre épp csak annyira, hogy a kedves olvasó kedvet kapjon a további böngészéshez, kérdezzen, gondolkodjon, csodálkozzon, és örömét lelje.

Figyelem! A zenék letöltése tilos, illetve 24 órán belül köteles vagy letörölni gépedről a zenefájlt. A weblap szerkesztője és a megbízó semmilyen felelősséget nem vállal!

A zenék hangulatjavítás céljából vannak fent, nem internetkalózkodás céljából!

Weblapot készítette: Kémenes Tamás

Korrigálás, tartalom: Bors Lászlóné

Megbízó: Sulinet Programiroda

Megbízott: Leövey Klára Gimnázium Budapest

2006 Minden jog fenttartva.