LKG Leövey Klára Gimnázium / HEFOP pályázat

HEFOP - Szülői kérdőív

2008.06.09.-én kaptunk egy e-levelet, amelyben arra kérnek bennünket (pontosabban rajtunk keresztül a tisztelt szülőket), hogy egy úgynevezett "Szülői Elégedettség Mérés" keretében fejtsék ki véleményüket az intézményünkben zajló HEFOP-projektről, a kompetencia-alapú oktatásról. Ugrás A felkérő levél (pdf)
Annak ellenére, hogy ez a felkérés meglehetősen megkésettnek tűnik, arra kértük a szülőket, hogy - amennyiben idejük és lehetőségük van rá - töltsék ki az online kérdőívet, ezzel is segítve munkánkat.
Az online kérdőív elérhetősége: Ugrás kerdoiv.educatio.hu (vagy: Ugrás www.ekir.hu)
A szükséges kódokat a tanulóknak átadott levélben közöltük.
A kérdőív 2008. június 9-dike hétfő, és június 20-adika péntek között "élt".

A rendelkezésre álló idő rövidsége miatt csak a projektben leginkább érintett osztályok (9.A, 10.B, 11.E) tanulóinak szüleit kerestük meg, összesen 95 családot. Közülük 28-an töltötték ki a kérdőívet, amit köszönünk.

Az első Ugrás eredmények (pdf).